Word ook imperfectionist
De tofste baan. De verste reis. De plek waar niemand is geweest. De meeste volgers. Het mooiste lichaam. De hoogste cijfers. Het perfecte plaatje – anders tel je niet mee. Vermoeiend! Ben je ook zo toe aan een ander verhaal?
We leven in hysterische tijden. Alles moet hoger, sneller, meer en beter. We zijn doodsbang voor middelmatigheid en rennen ons daarom de benen uit het lijf. Maar is het wel haalbaar om altijd gelukkig, gezond, doelgericht en op de toppen van je kunnen te zijn?
Nee, dat is niet haalbaar. Laten we daar eerlijk over zijn. Laten we elkaar vertellen over wat er schuilgaat achter dat perfecte plaatje van onszelf. Elkaar ontmoeten zoals we echt zijn. Met alles wat erbij hoort: het geluk maar ook de pijn, de vreugde maar ook het verdriet, onze dromen maar ook onze twijfels.
Op zaterdag 24 augustus toveren we De Ceuvel in Amsterdam Noord om tot imperfectionistisch paradijs. Kom vanaf 14:00 uur als jezelf en dans alsof niemand kijkt tot we om 3:00 uur ophouden. Met muziek, theater, workshops, dans en lezingen vieren we dat we allemaal imperfect zijn. Iedereen is menselijk, en dat is prima. Klinkt aanlokkelijk? Word ook imperfectionist!
